FIRMA BUDOWLANA POZNAŃ I OKOLICE

Jesteśmy nowoczesną firmą budowlaną, zespołem profesjonalistów, skupiających się na wykonaniu dla naszych klientów inwestycji budowlanych w jak najwyższym standardzie. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach, jakimi jest wieloletnie doświadczenie zawodowe, precyzja, profesjonalizm, oraz pasja z jaką się jej oddajemy. Staramy się nie myśleć szablonowo, nie ulegać chwilowym trendom, i do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie.

Firma remontowo-budowlana Gronland zajmuje się:
  • Zastępstwem inwestycyjnym -> Kompleksowo zajmujemy się realizacją budowy domów jednorodzinnych. Wykonujemy wszystkie czynności formalno-prawne związane z przygotowaniem i uzyskaniem pozwolenia na budowę. Realizujemy prace budowlane, i wykończeniowe. Zajmujemy się adaptacją terenów zielonych. Inwestor otrzymuje od nas gotowy produkt jakim jest profesjolanie wykonany dom.

  • Budownictwem i remontami -> Budujemy od fundamentów po dach. Wyposażamy budynki we wszelkie rodzaje instalacji. Ocieplamy ściany i poddasza. Realizujemy prace wykończeniowe. Kompleksowa obsługa inwestycji, umożliwia nam skrócenie czasu jej realizacji.

  • Z chęcią realizujemy nie tylko wielkie i kompleksowe inwestycje, ale również podejmujemy się wykonania tylko części prac. Ważna jest dla nas jakość, a nie ilość.Firma budowlana poznań -  Kontakt
Marka GRONLAND należy do:
Ksingenius Spółka z o.o.
ul. Ignacego Dobrogojskiego 8
61-692 Poznań
NIP: 972-128-25-65
REGON: 36906402000000
KRS: 0000710027

Kontakt z nami:
kontakt@gronland.eu
tel. +48609675390Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych (RODO): Ksingenius Sp. z o.o. może przetwarzać dane osobowe, w celu przygotowania propozycji współpracy oraz po jej zaakceptowaniu przygotowania ofert w ramach promowanych usług i produktów. Przetwarzanie danych jest również niezbędne do wykonania zawartej umowy.

Główne cele to:
- Zawarcie i realizacja umowy o świadczenie usług, lub podjęcie działań na żądanie przyszłego klienta przed jej zawarciem.
- Zawarcie i realizacja umowy Sprzedaży lub rezerwacji towaru, lub podjęcie działań na żądanie przyszłego klienta przed jej zawarciem.
- Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
- Prezentowanie reklam, promocji, rabatów, ofert dotyczących produktów lub usług przez nas oferowanych przeznaczonych dla wszystkich odbiorców lub personalizowanych, w szczególności w celu realizacji umowy.
- Wypełnienie obowiązków prawnych wynikających z przepisów, np. podatkowych i rachunkowych, zwłaszcza w przypadku umów odpłatnych.
- Prowadzenie korespondencji w tym przede wszystkim udzielania odpowiedzi na wiadomości klientów.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, może zostać wycofana w dowolnym momencie w ten sam sposób jaki została wyrażona. Jednocześnie informujemy że próba kontaktu z nami, listowna, poprzez e-mail, telefoniczna, czy też osobista odbierana jest jako zgodę na przetwarzanie przez nas danych osobowych.

Możemy przetwarzać w szczególności następujące Dane Osobowe:

- Dane Osobowe podane w celu korzystania z newslettera, podawane podczas korzystania z formularza kontaktowego, czy przekazywane podczas składania reklamacji.
- Dane Osobowe podane w formularzu przy składaniu zamówień lub dokonywaniu rezerwacji w sklepie internetowym lub poprzez portal allegro (imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, numer telefonu kontaktowego, adres zamieszkania/prowadzenia działalności/siedziby, nr rachunku bankowego, a w przypadku klientów niebędących konsumentami dodatkowo nazwa firmy, numer identyfikacji podatkowej oraz pozostałe dane zebrane w trakcie korzystania ze sklepu internetowego lub portalu allegro.)
- Inne dane w szczególności uzyskane w oparciu o aktywność klienta, czy też z innych kanałów komunikacji z klientem.

Podanie Danych Osobowych przez jest dobrowolne, jednak jest konieczne do skorzystania z naszej oferty, zapisania się do newslettera lub skorzystania z naszych formularzy, uzyskania oferty, wyceny, odpowiedzi na zapytanie skierowane w dowolnej formie (np. e-mail, poczta, telefon...)

Podstawą przetwarzania Danych Osobowych jest przede wszystkim konieczność wykonania umowy lub konieczność podjęcia na żądanie klienta działań przed jej zawarciem (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO). Również w przypadku Danych Osobowych przekazanych nam w związku z reklamacją podstawą prawną ich przetwarzania jest niezbędność do wykonania / obsługi umowy sprzedaży reklamowanych towarów.

W przypadku operacji przetwarzania danych w celach marketingowych, podstawą takiego przetwarzania jest wypełnienie celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Ksingenius Sp. z o.o. lub przez jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Twoje dane osobowe przekazywać możemy tylko i wyłącznie do współpracujących z nami podmiotów w zakresie wykonania umowy lub dostawy. Nie udostępniamy, i nie sprzedajemy baz danych osobowych.
Firma budowlana Poznań i okolice. Działamy dotrzymując najwyższych standardów.