FIRMA BUDOWLANA POZNAŃ I OKOLICE

Jesteśmy nowoczesną firmą budowlaną, zespołem profesjonalistów, skupiających się na wykonaniu dla naszych klientów inwestycji budowlanych w jak najwyższym standardzie. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach, jakimi jest wieloletnie doświadczenie zawodowe, precyzja, profesjonalizm, oraz pasja z jaką się jej oddajemy. Staramy się nie myśleć szablonowo, nie ulegać chwilowym trendom, i do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie.

Firma remontowo-budowlana Gronland zajmuje się:
  • Zastępstwem inwestycyjnym -> Kompleksowo zajmujemy się realizacją budowy domów jednorodzinnych. Wykonujemy wszystkie czynności formalno-prawne związane z przygotowaniem i uzyskaniem pozwolenia na budowę. Realizujemy prace budowlane, i wykończeniowe. Zajmujemy się adaptacją terenów zielonych. Inwestor otrzymuje od nas gotowy produkt jakim jest profesjolanie wykonany dom.

  • Budownictwem i remontami -> Budujemy od fundamentów po dach. Wyposażamy budynki we wszelkie rodzaje instalacji. Ocieplamy ściany i poddasza. Realizujemy prace wykończeniowe. Kompleksowa obsługa inwestycji, umożliwia nam skrócenie czasu jej realizacji.

  • Z chęcią realizujemy nie tylko wielkie i kompleksowe inwestycje, ale również podejmujemy się wykonania tylko części prac. Ważna jest dla nas jakość, a nie ilość.Firma budowlana poznań -  Kontakt
GRONLAND Jarosław Strauchmann
Lusówko, ul.Bursztynowa 22
62-080 Tarnowo Podgórne
NIP: PL7822116927
REGON: 300439614

Usługi budowlane:

Jarosław Strauchmann
kontakt@gronland.eu
tel. +48661925251

Dział handlowy:
kontakt@gronland.eu


W zakresie usług architektonicznych, projektów indywidualnych oraz adaptacji projektów gotowych współpracujemy z architektem Jakubem Stroińskim http://jakubstroinski.pl/
Firma budowlana Poznań i okolice. Działamy dotrzymując najwyższych standardów.